הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  איך לבחור מעצבת פנים במרכז?

  אם כבר הרבה זמן אתם רוצים לבצע שינוי בביתכם, בין אם בעקבות הרחבת המשפחה, מגורים משותפים או אפילו מעבר דירה, איך לא יודעים היכן להתחיל, דעו שאתם לא לבד.  עיצוב פנים עשוי להישמע לרבים כמו מותרות לעשירים בלבד, אך בפועל, גם בתקציב מוגבל תוכלו לשדרג את חווית חייכם ולהתאים את ביתכם לצרכים ולרצונות שלכם. יחד עם שירן דדיה, מעצבת פנים במרכז וצוות המומחים שלה תוכלו לעצב את בית חלומותיכם בהתאם לתקציב שתקבעו, וכך לנצל את מלוא הפוטנציאל הגלום בחלל.

  עולם העיצוב נמצא בפיתוח מתמיד בישראל בשנים האחרונות. כשאתם ניגשים לבחור מעצבת פנים במרכז תוכלו להסתחרר מהשפע. ישנם סגנונות רבים ומגוונים, יש סטייל כפרי וסטייל יוקרתי, עיצוב מינימלי מול צבעוניות- כל המבחר הזה עשוי להיות מעט מבלבל. בשביל לעזור בבחירה, עליכם לזכור כמה קריטריונים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בבחירת המעצבת- עליכם לבחור במעצבת פנים אשר אתם מתחברים אליה ומרגישים איתה בנוח ברמה האישית, שקל לכם לתקשר איתה ולהסביר לה את הנסיבות, הצרכים והרצונות שלכם. בסופו של יום, הבית הוא מקום המפלט של כולנו, ולכן חשוב כי הוא יהיה נוח, נעים ופרקטי, כמו גם יעוצב בצורה מדויקת לצרכים שלכם. כמו כן, עיצוב הבית הוא תהליך מורכב אשר יש להשקיע בו, אך גם חשוב להתאים את העיצוב למגבלות התקציב שתציבו.

  דגשים שחשוב לתת עליהם את הדעת

  לעיתים, משפחות אינן מעוניינות להשקיע לעצב מחדש את כל ביתן, ומעוניינות לשפץ רק חדר אחד או שניים. למרות שתוכלו לחשוב כי מדובר בפרויקט קטן, מדובר בטעות – כל חדר הוא עולם ומלואו, וחשוב להקדיש לו את תשומת הלב וההשקעה הנדרשת על מנת להפוך אותו לחלל מותאם לכם, ואף לפנות אל מעצבת פנים במרכז על מנת לקבל ייעוץ וליווי בתהליך.

  אז מה עכשיו?

  אם גם אתם רוצים להפוך את חלל ביתכם למקום נוח, נעים ומעוצב, היכנסו עוד היום לאתר של שירן דדיה- משרד עיצוב פנים ותכנון מהמומלצים ביותר באזור המרכז!

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת