הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  כתבה – בניין ודיור

  בריכת שחייה על הראש

  בבניין בן שלוש קומות, בקומה השנייה והשלישית יש דופלקס השייך לזוג הורים ובנם הבוגר. כשבן הזקונים בגר, לקחו לעצמם ההורים את המפלס התחתון ולבן אפשרו לשפץ את הקומה לעצמו ולבת זוגתו. הוא הגדיל והוסיף  לדירה שלו בריכת שיחה אשר אליה הוא מזמין את הוריו שתמיד חלמו על בריכה פרטית.

  המפלס העליון של הבן הוא יחידת מגורים לכל דבר, יחידה שעוצבה לפי תפישה של חלל פתוח. יש בה את כל הפונקציות הדרושות: מטבח, חדר רחצה אזור שינה וסלון שארון בלבד מפריד ביניהם, ארון שמצד אחד נועד לביגוד, ועל צדו השני, הפונה לסלון, נשענת כוננית טלוויזיה. דירה נוחה המותאמת לצורכי זוג הדיירים הצעיר, אך נראה שכל הדירה חגה סביב ההברקה של המעצבת שירן דדיה שהציעה לבנות בריכת שחייה. מהסלון נגזל שטח קטן שסומן על ידי קיר עשוי זכוכית שקופה, והשטח שנוצר עד קו מרפסת השרות שהייתה שם, הפך לרחבה שליד הבריכה. במקום המרפסת, בהתייעצות עם מהנדסי קונסטרוקציה, נבנתה בריכת השחייה שנמצאת אמנם בקיר החיצוני אך ללא ספק מהווה את מרכז הבית.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת