הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  עיצוב פנים

  עיצוב פנים הוא תחום תחת ענף האדריכלות אשר מתעסק בתכנון חללים פנימיים לפרטי פרטים. עיצוב פנים לוקח בחשבון את צרכי הלקוח ונותן לו מענה עד לפרטים הקטנים, לדוגמא, עיצוב מיקום וגודל חדרים בבית יחד עם תאורה מתאימה ואף עיצוב הריהוט התואם במידת הצורך. עיצוב פנים למעשה מקנה אופי למבנה ומוסיף לו את הייחודיות הפונקציונלית שכל חדר צריך. שירן דדיה היא מעצבת פנים וותיקה אשר מביאה איתה ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום, סגנון יוקרתי ומודרני ואת היכולת לעבוד במסגרת מגבלות תקציב קיימות.

  שגיאות נפוצות בעיצוב פנים

  אולי השגיאה החמורה ביותר שניתן לעשות היא לעצב את הבית ללא עזרה חיצונית של מעצב פנים בעל ניסיון. טעויות בעיצוב לעיתים רבות הן כאלה שיעלו לנו כסף רב, לגרום לעוגמת נפש במהלך השיפוץ וכמובן בעת קבלת תוצאה לא רצויה. להלן, מספר דוגמאות לשגיאות נפוצות בעיצוב ללא עזרת מעצב פנים:

  • תאורה לא נכונה יכולה להוביל אתכם להוצאות חשמל מיותרות. מעצבת פנים מקצועית יודעת לנצל את האור הטבעי שנכנס במשך היום ולהוסיף גופי תאורה בכמות ובמיקומים הנכונים כדי ליצור חלל מעוצב באמת.
  • תכנון לקוי של חלונות יכול להתבטא במיקומם כך שלא תתאפשר גישה נוחה אליהם, או במחסור בהצללה או וילון במקרה והם פונים מערבה. כך החדר יספוג שמש חזקה, דבר שבהחלט עלול לגרום להרס של ריהוט והתחממות של החדר לרמה בלתי נסבלת.
  • הערכה לא נכונה של התקציב המיועד לעיצוב הבית יכול להוביל למצב בו היסודות נראים מצוין, אך על מנת להחליף ריהוט ישן ובלוי תאלצו להוסיף אלפי שקלים.

  אתם לא לבד!

  אין ספק כי עיצוב פנים הוא אומנות ועבודה עם מעצב פנים יכולה לעזור להשיג אסתטיות ופרקטיות בתקציב מוגדר מראש. בתור בעלת ניסיון רב, שירן דדיה מטפלת גם בפרטים הקטנים שאולי בתור דיירים לא היינו חושבים עליהם כלל. כך ניתן בראש שקט להגיע לבית המעוצב באופן חדשני ונוח, תוך שילוב אלמנטים חדשניים בבית חלומותיכם.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת