אודות

IN A WORLD FULL OF TRENDS, I WANT to REMAIN A CLASSIC

שירן דדיה הינה המייסדת והבעלים של “SD  תכנון ועיצוב פנים”. שירן בעלת תואר .B.A בכלכלה ומנהל עסקים מאונ’ חיפה והינה בוגרת מצטיינת של לימודי עיצוב פנים בStudio 6b.

מאז הקמת החברה ועד היום זכו עיצוביה לשבחים ופרסומים רבים בתעשייה.

החברה מתמחה  בתכנון ועיצוב של בתים פרטיים, דירות יוקרה ובתי עסק.

שירן מביאה עמה לבית שלכם את הסגנון, את הטעם הטוב ואת היכולת להפיק את המרב מכל תקציב. הניסיון הנרחב שלה יאפשר לכם למצוא פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית לכל מבנה.

שירן מאמינה שהתהליך לא פחות חשוב מהתוצאה ועל כן מעניקה לכם יחס צמוד ואישי, מלווה אתכם באחד השלבים החשובים בחייכם ודואגת להגשים את חלומכם תוך שילוב ידע, ניסיון, חוש טעם והרבה תשוקה למקוריות ויצירתיות.

לאחר שנים של עבודה והיכרות עם מגוון סגנונות, שירן דדיה סיגלה לעצמה את כל הכלים הדרושים ליצירת התמונה הרצויה והמתאימה לכל הגורמים, על סמך גודל השטח, צורתו, אור וכיווני אוויר – כל זאת, תוך שמירה על קווים אסתטיים ונעימים, תמיד בטוב טעם ותוך רגישות מלאה לרצונות הלקוח.

Shiran Dadya is the founder and owner of “SD Shiran Dadya Planning and Interior Design”. Shiran has a B.A. degree in Economics and Business Administration from the University of Haifa. She has also graduated cum laude from Interior Design studies at Studio 6b.

Since the foundation of her company until today, her designs have received ample praise and recognition in the industry.
Shiran specializes mainly in the planning and design of private homes, luxury apartments and business spaces.

Shiran brings with her not only a unique style and good taste, but also the ability to make the most of any budget. Her extensive experience allows her to find a unique and customized solution for any space.

Shiran believes that the process is as important as the result, therefore, you will receive her close and personal attention throughout the project. She will accompany you through one of the most important stages of your life and will ensure that your dreams come true. Her knowledge, experience, sense of taste and a lot of passion for originality and creativity enable her to undertake any project.

With years of experience and familiarity with a variety of styles, Shiran Dadya has acquired all the necessary skills to create an interesting vision and a suitable result for any space, based on its size, shape, light and air directions – all this, while maintaining aesthetic and pleasant lines, always tasteful and with full sensitivity to the customer’s desire and wishes.

 

חזון וערכי החברה

חזון החברה הינו יצירת בתים אסתטיים,מלאי חיים ושופעי אנרגיות חיוביות, שיסבו אושר אינסופי לא רק לאדם המתגורר במקום, אלא גם לכל אורחיו. השאיפה העיקרית הינה להפיק את המרב מכל תקציב – על מנת לשוות למקום את המראה הדרוש – אקסקלוסיבי, פונקציונאלי ומעוצב. הערכים המלווים אותנו בעבודה:

מקצועיות – מבלי להתפשר על הפרטים הקטנים, שירן דדיה עובדת על כל פרט ופרט עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. זאת מתוך אהבה אינסופית לעולם העיצוב, שיכול לשנות את חיי הבית והאנשים הגרים בו.

יחס אישי וליווי צמוד – עיצוב הוא יצירת אמנות הנעשית בשיתוף בין בעלי השטח לבין המעצב. המטרה היא לתת גיבוי מלא לרצונות הלקוח, להיות קשובים ותמיד לממש כל משאלה בתהליך עיצוב הבית מחדש.

חדשנות ויצירתיות – ליצירת עיצובים אקסקלוסיביים –אי אפשר לבחור בדרך הקלה ולחזור על שיטות שהתאימו לבתים במקרים אחרים. שירן דדיה יוצרת את העיצוב החדשני והיצירתי שיתאים לרצונות הלקוח ולתנאי המקום.

נתינה – ככל שנותנים יותר – מקבלים יותר. עיצוב הוא ייעוד ואמנות אמיתית, לכן אנחנו תמיד הולכים עם האמנות שלנו עד הסוף, לטובת התחושה הטובה שלנו ולטובת הלקוח.

 

חזון וערכי החברה

חזון החברה הינו יצירת בתים אסתטיים,מלאי חיים ושופעי אנרגיות חיוביות, שיסבו אושר אינסופי לא רק לאדם המתגורר במקום, אלא גם לכל אורחיו. השאיפה העיקרית הינה להפיק את המרב מכל תקציב – על מנת לשוות למקום את המראה הדרוש – אקסקלוסיבי, פונקציונאלי ומעוצב.

הערכים המלווים אותנו בעבודה:

נתינה-

ככל שנותנים יותר מקבלים יותר. עיצוב הוא ייעוד ואמנות אמיתית, לכן אנחנו תמיד הולכים עם האמנות שלנו עד הסוף, לטובת התחושה הטובה שלנו ולטובת הלקוח.

יחס אישי וליווי צמוד-

עיצוב הוא יצירת אמנות הנעשית בשיתוף בין בעלי השטח לבין המעצב. המטרה היא לתת גיבוי מלא לרצונות הלקוח, להיות קשובים ותמיד לממש כל משאלה בתהליך עיצוב הבית מחדש.

חדשנות ויצירתיות-

ליצירת עיצובים אקסקלוסיביים –אי אפשר לבחור בדרך הקלה ולחזור על שיטות שהתאימו לבתים במקרים אחרים. שירן דדיה יוצרת את העיצוב החדשני והיצירתי שיתאים לרצונות הלקוח ולתנאי המקום.

מקצועיות-

מבלי להתפשר על הפרטים הקטנים, שירן דדיה עובדת על כל פרט ופרט עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח. זאת מתוך אהבה אינסופית לעולם העיצוב, שיכול לשנות את חיי הבית והאנשים הגרים בו.