הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  עיצוב בתים קטנים

  לפעמים, נדמה לנו שבבית הקטן האפשרויות שלנו מצומצמות למדי. השטח שעומד לרשותנו קטן יחסית, ולרוב אנחנו מוצאים את עצמנו מצטופפים בין פריטי ריהוט כבדים לפתרונות אחסון לא מאוד יצירתיים. אלא שהיום, עיצוב בתים פרטיים קטנים הוא כבר עולם שונה לחלוטין. עם הייעוץ האישי והליווי המקצועי של שירן דדיה – אדריכלות ועיצוב פנים תגלו שגם שטח קטן אפשר לנצל בצורה טובה ויעילה יותר. ולא, אתם לא צריכים להתפשר על אף פרט בדרך.

  נקודות למחשבה על עיצוב בתים קטנים

  גם אם הנכס שלכם קטן יחסית, עיצוב הבית הוא יעד בר השגה, והליווי המקצועי הוא כל שדרוש לכם כדי להגיע אל היעד. בתהליך הזה ניקח בחשבון כמה נושאים מרכזיים שישנו את התמונה לחלוטין:

  • ניצול פרקטי של כל פינה בחלל כדי שלא תוותרו על אף צורך בסיסי.
  • עיצוב מדויק שמעניק תחושת מרחב גם כשהשטח מצומצם למדי.
  • התאורה הנכונה יכולה לשנות את האווירה כולה גם בבית הקטן.
  • פתרונות האחסון היצירתיים ביותר יאפשרו לכם ליהנות מבית מפנק, נוח ופרקטי הרבה יותר.

  במילים אחרות, עיצוב בתים קטנים מחייב קצת יותר תכנון כדי שתוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר. כשאתם פועלים בצורה נכונה ומסודרת, כשאתם מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר וכשאתם צועדים לאורך המסע עם שירן דדיה – מעצבת פנים עתירת ידע וניסיון – המסלול כולו מדויק ויעיל הרבה יותר. זו הדרך להימנע מטעויות, להגדיר תקציב ברור ולדעת בכל רגע לאן אתם הולכים ומה הצעדים הבאים. בלי הפתעות ובלי טעויות, הבית הקטן שלכם עומד להפוך לפינה הקסומה שהיא רק שלכם.

  לסיכומו של דבר

  שטח קטן לא אמור להגביל אתכם באמת, וגם כאשר נדמה שהחלל הקיים פשוט לא מספיק – תכנון נכון יכול לחולל פלאים. שירן דדיה מציעה לכם את ההזדמנות לתכנן עיצוב בתים קטנים ומטריפים שמותאמים לכל אחד על פי צרכיו האישיים והייחודיים. כך תנצלו היטב כל מ"ר וכל פינה בבית, וכך תשדרגו את איכות החיים שלכם גם בבית הקטן, שייראה לפתע כמו ארמון גדול ומפנק במיוחד.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת