פרויקטים מיוחדים בתחום העיצוב

מעצבת פנים בנתניה מספקת שירותים מקצועיים ללקוחות פרטיים, עסקיים ואחרים. היא מתכננת עבורם דירות, בתים ומבנים מסחריים. הרצון והצורך הינם לייצר בכל אחד מהם מרחב פנימי פרקטי, נוח, נעים, בטוח לשהייה ונאה. היא יודעת למצוא פתרונות יצירתיים לסיטואציות מורכבות. שירן דדיה המייסדת והבעלים של SD “תכנון ועיצוב פנים” עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב חשיבות.

מעצבת פנים בנתניה – חשיבה על כל הפרטים

מעצבת פנים בנתניה מצליחה לראות את תמונת הפרויקט הכוללת אבל יודעת גם להתעכב על הפרטים הקטנים. הכול לטובת יצירת מרחב פנימי פונקציונלי, הרמוני ונוח למשתמשים. היא תשלב מערכות איכותיות ובין היתר אינסטלציה, חשמל, חימום, מיזוג אוויר, תקשורת ואחרות. היא תחשוב גם על אביזרי בקצה שלהם כולל הברזים, השקעים ומתגי החשמל, הפרזולים ועוד. ייעשה שימוש רב בחומרים מגוונים המשתלבים ביניהם בצורה נהדרת. כך: עץ, מתכת, אבן, זכוכית, פלסטיק, טקסטיל ואחרים. הפריטים המיוצרים מהם מגיעים עם מרקמים מגוונים ובצבעים שונים. בחירת הנכונים ושילוב ביניהם יוסיפו ייחודיות ועניין לכל חדר וחלל. היא תתכנן להוסיף גם נישות, מחיצות, הנמכות ועיטורי תקרה, חיפויי בריקים ועוד. כל אלו יתרמו לחיוניות מתבקשת וליצירת אווירה נעימה. בבתים בודדים עם קרקע צמדה יתוכנן גם המרחב החיצוני כולל יציאת מרווחת מהסלון אליו. הוא מהווה חלק בלתי נפרד ומהווה, למעשה, המשך של הבית.

תהליך מסודר ובשלבים

התהליך נעשה בשלבים עוקבים כאשר הראשון בהם מוקדש ללימוד הפרויקט מכל צדדיו. כך צרכי הלקוחות, הכרת השטח הקיים כולל הנוף הנשקף ממנו, כיווני האוויר בו, השיפוע הקיים ועוד. לאחר הבנת כל אלו וקבלת נתונים משלימים, תתוכנן ותוצג תוכנית ראשונית. היא, כמובן, תעבור שינויים ותיקונים על פי בקשות והערות הלקוחות. לאחר מכן, תוגש האחרונה והפרויקט יצא לשלב הביצוע.

משרד עם מוניטין רב

שירן דדיה המייסדת והבעלים של SD “תכנון ועיצוב פנים” מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. שירותיה כוללים הקשבה ויישום, מחירים נוחים, פיקוח, ליווי צמוד, המלצות על בעלי מקצוע וכדומה. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מביצוע פרויקטים איכותיים ללקוחות רבים.

פרויקטים מיוחדים בתחום העיצוב

קראו עוד מרחבי האתר

עיצוב מיוחד ואיכותי
מאמרים
עיצוב מיוחד ואיכותי

מעצבת פנים בשרון מתכננת פרויקטים מגוונים ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. כך בתים בודדים, דירות, משרדים ומבנים אחרים על פי

קרא עוד »