הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  תכנון ועיצוב פנים

  אופנה באה וחולפת, אך סגנון וקלאסיקה נשארים לנצח. עובדה פשוטה זו מתבטאת בצורה מובהקת במיוחד בתחום עיצוב הפנים.

  שירן דדיה מביאה עמה לבית שלכם את הסגנון, את הטעם הטוב ואת היכולת להפיק את המרב מכל תקציב. הניסיון הנרחב שלה יאפשר לכם למצוא פתרונות ייחודיים ומותאמים אישית לכל חדר, לכל דירה ולכל בית.

  יוקרה – זה זורם בדם

  תחושת יוקרה היא גורם הכרחי בבתים פרטיים, בדירות ואף במשרדים. מדובר בסגנון שמשקף את אופי האנשים המתגוררים במקום, את ההישגיות שלהם ואת אישיותם. שירן דדיה מספקת את כל הדרוש ליצירת התמונה המושלמת שתייצג את הוויית הבית ואת נקודת המבט של בעלי המקום.

  שירן דוגלת בחדשנות ומצוינות בכדי להעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר ועל כן מתעדכנת באופן שוטף בחידושים האחרונים מעולם העיצוב והארכיטקטורה ומבקרת בתערוכות בארץ ובעולם.

  הפרטים הקטנים – גדולים

  ניסיונה של שירן דדיה לימד אותה שאלו הדברים הקטנים שגורמים לאדם לחוש "בבית" ולשדר את הערכים שלו באמצעות המראה החיצוני של הבית. יתר על כן, אין המדובר במראה בלבד, אלא גם במשהו שמרגישים מבפנים. למעשה, זהו הקסם של עיצוב פנים ברמה אקסקלוסיבית, בסטנדרטים של שירן דדיה. פרטים קטנים שיוצרים את האווירה הדרושה, משדרים את היוקרה המתבקשת ועושים כל זאת בצורה עדינה וללא השתלטות על שטח הדירה או הבית.

  מעוניינים ליצור מראה שישדר את העולם הפנימי שלכם? שואפים ליופי, לאנרגיות חיוביות בבית ולאיכות חיים גבוהה לאורך שנים ארוכות? שירות התכנון ועיצוב הפנים של שירן דדיה הוא הפתרון הדרוש לכם על מנת להגשים את חלומותיכם וליצור את הארמון שעליו חלמתם בין כתלי ביתכם.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת