הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  עיצוב וילות

  עיצוב פנים וילה

  עיצוב וילות הוא תהליך עיצובי לא פשוט – בשונה מדירה בבניין,  עיצוב ווילה מצריך התאמה בין הפנים לחוץ, על מנת ליצור עיצוב מוקפד ואחיד. היתרונות של מגורים בווילה ברורים, אך דווקא בתוך המרחב אפשר ללכת לאיבוד. כדי להימנע מכל זה, מומלץ לבחור בעבודה עם אשת מקצוע. אם החלטתם כבר שברצונכם להיעזר במעצבת פנים זה הזמן להכיר את שירן דדיה, מומחית בעיצוב בתי יוקרה.

  עיצוב וילות- דגשים חשובים

  כדאי לבחור קו עיצובי נקי ומוקפד באופן גורף לכלל חללי הבית, על מנת ליצור תחושה אחידה. עיצוב וילות במראה הרמוני מצריך מחשבה יצירתית. כדאי לקחת בחשבון את הנראות החיצונית של הבית ולשקול להשתמש בצבעים דומים גם בפנים הבית. פעמים רבות ניתקל בפזרנות יתר עת המעבר לבית גדול, והוא אף עשוי לייצר לנו את התחושה  שיש מקום מיותר, מה שגורם לרבים להכניס עוד ועוד אביזרים ורהיטים מיותרים. כמו בכל בית, יש ליצור איזון בין האסתטיקה לפרקטיקה ולהתאים כל חלל בשלל ההיבטים למטרה לשמה הוא נועד. על מנת לעשות כן, מומלץ להשתמש במכשור טכנולוגי הולם ובתאורה המדגישה את היתרונות בכל חדר ומתאימה למטרתו.

  להתחיל את התהליך עם אשת מקצוע מובילה

  אם בחרתם להיעזר באשת מקצוע, דעו שללא ספק אתם בדרך הנכונה. כאמור, עיצוב וילות הינו מלאכת מחשבת של אומנות ממש. התהליך כולל אפיון צרכים והיכרות, על מנת להבין מי אתם, מי יגור בבית ומה הם הצרכים המדויקים שלכם בכל הנוגע לעיצוב החלל. תוך התחשבות מלאה בתקציב ובגודל הפרויקט המבוקש יש לקבוע תוכנית עבודה מותאמת אישית, שאתם בתור הלקוחות תצטרכו כמובן לאשר. אם גם אתם רוצים להיות בטוחים כי התהליך יבוצע על הצד הטוב ביותר ובסיומו אתם תוכלו ליהנות מהבית המושלם, פנו עוד היום אל מעצבת הפנים שירן דדיה, אשר מתמחה בעיצוב בתי יוקרה, וילות ובתים פרטיים. מעוניינים בפרטים נוספים והצעת מחיר? פנו אלינו ונשמח לסייע.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת