הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת

  עיצוב פנים משרדים

  עיצוב פנים משרדים אינו רק הוספת אפקטים ויזואליים נעימים. זוהי אמנות שלמה שמטרתה לשלב בין הענקת סביבת עבודה נעימה, אטרקטיביות ללקוחות וכמובן מקום ייצוגי ומקצועי לפגישות עסקים. עיצוב מדויק אשר נכון לכם תלוי רבות במעצב אשר תבחרו לעבוד איתו. שירן דדיה בעלת ניסיון בשיווק חזותי ועיצוב כולל למשרדים, כך שתוכלו למקסם את הפוטנציאל הכלכלי של בית העסק שלכם מבלי להתפשר על איכות.

  תכנון נכון של עיצוב פנים משרדים

  תכנון משרד נכון טומן בחובו שלושה מספר אלמנטים הדורשים התייחסות:

  • בחירת מוטיב עיצובי – עסקים רבים מתחרים היום על תחומים שונים ביניהם, עיצוב החדשני ומיוחד הוא אחד מהם. מראה המשרד משדר ללקוחות ולעובדים על רצינות ומקצועיות החברה, כך שיש צורך לבחור את הסגנון הייחודי למשרד כך שיוכל לייצג את המשרד בצורה הטובה ביותר אל מול העובדים, הלקוחות ואף המתחרים.
  • פונקציונליות ומקצועיות – חדרי הישיבות וחלל העבודה הכללי במשרדים חייב להיות מקצועי ולאפשר את קיום העבודה בצורה שוטפת ויעילה. חדר הישיבות צריך להיות מאובזר בצורה נכונה ולכלול תאורה מוצלחת, כך גם בחלל העבודה הפתוח של העובדים. ניתן כמובן להוסיף מחיצות לעובדים וכך לאפשר לעובדים את הפרטיות הדרושה להם על מנת להתרכז בצורה מלאה בעבודה בה עוסקים.
  • סביבת עבודה נעימה – מחקרים מוכיחים כי סביבת עבודה נעימה משפרת את יעילות תפוקת העובדים בחברה. פינות להפסקות ואך תכנון חדר אוכל בצורה נינוחה וכיפית יכול לתרום רבות למטרה זו ולמורל העובדים. חדר האוכל לדוגמא צריך לכלול אביזרים חדשים ותקינים וכן מספר מקומות מספיק אשר יוכל לשמש מקום מפגש וגיבוש לעובדים. חשוב שלעובדים תהיה תחושה טובה בזמן העבודה, כך גם תחושת הנאמנות שלהם למקום עבודתם תגבר.

  תכנון בהתאמה לעסק

  ישנו מגוון עצום של סגנונות עיצוב שיכולים להתאים לעיצוב המשרד שלכם בהתאם לאופי החברה. לאחר הכרה של מעצבת הפנים עם אופי העסק והעבודה, היא יכולה להתאים את העיצוב שלה כך שיוכל לייצג את החברה בצורה יצירתית ומקורית ללא התפשרות על הפונקציונליות של המשרד.

  לקוחות מספרים

  מהפנט! את מוכשרת ברמות אחרות! בבוא העת, בהחלט אבחר בך לעיצוב הבית שלי, מקווה שאת מגיעה לדרום!!

  מור בנימין

  פרויקט מרהיב ביופיו שירן

  איריס מרקו

  את מהממת מוכשרת!! כמה כישרון, שירני אליפות!!

  רותי עמון דרעי

  מדהים !!! מינמליזם מחושב עד נקודה אחרונה !!! כל הקווים נקיים וקיבלתם בית ירוק ויפה מאוד !!! אם את מעוניינת בפסלים ואלמנטים של דיקור מזכוכית לפנים הבית, תפני לאלבומים בתוך פ.ב. שלי. אני אדריכלית וזמן אחרון יוצרת יצירות אמנות שימושיות מזכוכית עבודות יד מתאימות לקישוט הבית.

  אינה קלטר

  ווווואו נדיר, וילה מהממת!!!

  נירית לוי

  שירני את אלופה. מדהים!!!

  שני רוזן

  מהמםםם כמה יופי!!

  סיגלית כהן

  הבית שלך מתחיל כאן השאירו פרטים לשיחת היכרות לא מחייבת